Informacja

W imieniu organizatorów informuję z przykrością, że w wyniku pandemii i wynikających z tego powodu obostrzeń sanitarno – epidemiologicznych 41 pielgrzymka rowerowa z Rzeszowa na Jasną Górę w dniach 7 do 9 sierpnia nie odbędzie się w wymiarze osobowym jaki był w ostatnich latach. Aby zachować ciągłość spotkań sierpniowych z Królową Polski na Jasnej Górze pojedzie reprezentacja pielgrzymów.


Nie musimy przypominać, że sierpień to szczególny miesiąc na pielgrzymki. Trza robić raban w pozytywnym tego słowa znaczeniu.


Zachęcamy, aby w tym szczególnym czasie wędrować na rowerach w różne strony indywidualnie lub małymi grupami do Sanktuarium Maryjnych rozmieszczonych w naszym regionie. I nie tylko.


Prosimy o przesyłanie fotorelacji. Zamieścimy na stronie facebookowej Podkarpackiego Stowarzyszenia Turystyczno – Sportowego NSZZ Solidarność w Rzeszowie, patrona pielgrzymki od szesnastu lat. Nie możemy się poddawać, chociaż należy bezwzględnie zachować wszystkie obostrzenia sanitarno – epidemiologiczne.


Do zobaczenia na szlaku.
W imieniu organizatorów.
Ryszard Szyszka

Komentowanie jest wyłączone.