Pogórze Przemyskie

Pierwsze koty za płoty w 2022 r pod bacznym okiem kolegi Łukasza na Pogórzu Przemyskim z Słonnego przez Łubienkę (449 m npm) – Kozigarb (332 m npm) do Słonnego. W zacnym gronie, chociaż w niepełnym składzie…. Do zobaczenia na szlaku.

Czytaj dalej

Kalendarz 2022

Wszystkim dobrodziejom którzy nas wsparli w mijającym roku serdecznie: DZIĘKUJEMY. A na rok 2022 został wydany kalendarz na którym są  zdjęcia z części wydarzeń w których uczestniczyliśmy i organizowaliśmy. Do zobaczenia na szlaku.

Czytaj dalej

Październik w Sudetach

Październik zawsze mieni się paletą barw i kolorów. Nie mogło być inaczej kiedy w Sudetach wędrują krwiodawcy z Klubu HDK PCK Pratt Whitney Rzeszów z rodzinami i przyjaciółmi, w tym z Borkowa na Wybrzeżu, Warszawy i Lublina, zachowując obostrzenia epidemiologiczne. Nasi też tam byli. Do zobaczenia na szlaku.

Czytaj dalej

Wokół Rzeszowa

Pod takim tytułem odbyło się 14 wspólne wędrowanie honorowych dawców krwi, ich rodzin i przyjaciół z Klubu HDK PCK Pratt & Whitney Rzeszów. Tym razem trasy wiodły po Pogórzu Dynowskim. Rozpoczęliśmy od cerkwi w Tyniowicach, Rynku i ruin zamku w Pruchniku. Następnie dwie Małgosie: Skulimowska i Dobosz- przewodniczki beskidzkie poprowadziły …

Czytaj dalej

XV raz Solidarni Sercem

Blisko 200 osób w tym 80 osób niepełnosprawnych uczestniczyło w 15 spotkaniu integracyjnym osób niepełnosprawnych Solidarni Sercem. Wśród gości była Pani Ewa Leniart ,Wojewoda Podkarpacki i Rafał Wilk wielokrotny mistrz olimpijski w kolarstwie ręcznym, który od wielu lat patronuje tego typu imprezom. Pani Wojewoda przywiozła dla wszystkich kosz słodkości, a …

Czytaj dalej