9 Rajd Górski dla Zdrowia PSTS Solidarność w Rumunii

Karpaty Wschodnie w Rumunii były kolejnym terenem do zwiedzania w trakcie Rajdu i jednocześnie w 45 rocznicę powstania Solidarności . Zgodnie z wieloletnim doświadczeniem, uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy o różnym stopniu trudności, po których oprowadzali nas przewodnicy : Łukasz Kuczmarz i Leszek Misiąg. Rozpiętość wieku uczestników od 9 lat do 76 lat. W rajdach uczestniczą cale rodziny co jest bardzo budujące, że chcą razem przebywać, dbać o zdrowie. Poznawać nowe szlaki, na które prawdopodobnie sami nie mieli by odwagi pójść samemu. Szczególnie pierwszy raz. Na zakończenie Rajdu każdy uczestnik otrzymuje okolicznościowy dyplom i odznakę rajdową. Nie brakuje podziękowań i upominków dla najmłodszych i najstarszych. Dla wielu osób jak sami przyznali takie trasy to dla nich Himalaje. Ale warto spróbować, zmierzyć się z sukcesem ze swoimi słabościami. Tegoroczny Rajd był szczególny, bo przypadał w rocznicę powstania Solidarności i chcieliśmy uczcić właśnie w taki sposób. Korzenie rajdu sięgają 1998 r. I niech nikogo nie myli liczba porządkowa rajdu, która jest niższa. To już 27 lat cyklicznej aktywności. Łukasz dziękujemy. Od lat w rajdach uczestniczą honorowi dawcy krwi z Klubu HDK PCK Pratt & Whitney Rzeszów i Komisja Wydziałowa NSZZ Solidarność CBR. O zdrowie należy dbać. Do zobaczenia na szlaku.

Możliwość komentowania została wyłączona.