XI Turniej w Piłce Nożnej Halowej Orlików Młodszych (ur. 2004 i młodsi) o Puchar Solidarności i KS Junak Słocina – Rzeszów 2014

Puchar Jana Domarskiego pojechał do Przemyśla

Drużyna Orlika Przemyśl wygrała 11 turniej piłkarski Orlików ( ur. 2004 i młodszych) o Puchar Solidarności i KS Junak Słocina – Rzeszów. W finale pokonali Stal – Rzeszów 2:0. To były dobre zawody, wysoki poziom, jak zwykle dobra organizacja, atmosfera i dużo nagród, chwalił organizatorów Jan Domarski, świetny kiedyś piłkarz, reprezentant Polski, który był patronem honorowym tej udanej imprezy rozegranej w hali w Kielnarowej k. Rzeszowa. Pan Jan po zawodach rozdawał mnóstwo autografów.

Dziesięć drużyn rywalizowało systemem każdy z każdym w dwóch grupach, a następnie rozegrano pięć meczy finałowych. W sumie rozegrano dwadzieścia pięć meczy i tyluż wyróżniano zawodników meczu. Trzecie miejsce zajął UKS TOP – 9 Jarosław wygrywając 4:0 z KS Junak Słocina – Rzeszów. Piąte miejsce zajął MOSiR Brzozów wygrywając z MKS Radymno w karych 4:3. Mecz zakończył się 0:0. Siódme miejsce zajęła Mrowlanka Mrowla wygrywając z także w karych 3:2 z Orzełkiem Bażanówka. Mecz zakończył się 2:2. W bramce Mrowlanki wystąpiła jedna dziewczyna turnieju Weronika Ogłodek. Dziewiąte miejsce zajął Włókniarz Rakszawa wygrywając z Świlczanką Świlcza 3:0. Królem strzelców został Szymon Kłak z UKS TOP – 9 Jarosław, strzelając siedem bramek. Najlepszym zawodnikiem został Kacper Wilowski z Orlika Przemyśl, bramkarzem Kacper Pawłowski z Junaka Słocina Rzeszów. A ulubieńcem publiczności okrzyknięto Jakuba Pachorka z Świlczanki Świlcza. W zawodach w sumie wzięło udział 150 zawodników.

Organizatorami były: Podkarpackie Stowarzyszenie Turystyczno – Sportowe NSZZ „Solidarność” i KS Junak Słocina – Rzeszów.

Komentowanie jest wyłączone.