Pielgrzymkowe stroje kolarskie

Rozpoczynamy zapisy na wyjątkowy komplet stroju kolarskiego związanego ze zbliżającą się pielgrzymką rowerową Rzeszów – Częstochowa. Aby zakupić komplety strojów konieczne jest zebranie od wszystkich zainteresowanych osób wstępnych rozmiarów oraz ilości, które mają być zamówione u producenta. Jest nim firma Berkner. Po zebraniu tych informacji firma przysyła sample na podstawie których każda osoba robi własne wymiarowanie. Sample są przesyłane za kaucją, która jest zwrotna po zwróceniu sampli.

Nie ma możliwości aby firma uszyła stroje bez indywidualnego wykonania pomiarów. Spowodowane jest to tym, że w zależności od wybranego materiału jego rozciągliwość jest różna.

Koszt jednego kompletu stroju wyniesie ok. 390 zł. brutto. Minimalne zamówienie do 60 kompletów (po 30 damskich i męskich).

Poniżej projekt koszulki i spodenek wraz z nadrukiem.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do dnia 22 lipca 2019 r. pod adresem rycho11@autograf.pl W wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko, wymiary oraz numer telefonu kontaktowego.

W razie merytorycznych pytań dotyczących druku i wykonania prosimy o kontakt z panem Mariuszem Michalikiem (tel: 603 703 003).

Termin realizacji – pierwsza połowa października 2019 r.

Komentowanie jest wyłączone.